NOWY ROK – CZAS NA ZMIANY

Przed nami nowy rok, a początek roku to zawsze czas zmian, postanowień, nowych celów czy wyznaczania granic. 

Ja zawsze mama dużo przemyśleń pod koniec roku. Świąteczny czas wprowadza mnie w nostalgiczny nastrój a to konsekwentnie prowadzi mnie do zastanawiania się nad sobą, swoja pracą i przyszłością. Krytycznie patrzę na to, co zrobiłam przez ostatnie miesiące.

Był to rok przepełniony pracą, przede wszystkim sama końcówka, gdzie królowały sesje świąteczne. Mali modele w przepięknych strojach i uśmiechach od ucha do ducha, stawali przed moim obiektywem praktycznie przez cały miesiąc . To był magiczny czas …

W międzyczasie była też mniej magiczna fotografia produktowa, której zawsze pod koniec roku jest znacznie więcej niż w innych miesiącach. Może jestem dziwakiem ale lubuję się fotografowaniu produktowym hihihihihi lubię techniczne zadania.

Bardzo dużo plików i bardzo mało czasu. Praca po 12/14h dała mi nieźle popalić i skutecznie odsuwało mnie od wprowadzenia zmian. Chciałam Wam ułatwić poruszanie się po mojej stronie ale przede wszystkim po mojej ofercie. 

Na szczęście w końcu nadeszły święta i mogłam zwolnić tempo. I oto są … zmiany, zmiany wielkie zmiany. Ujednolicenie oferty na sesje indywidualne, skrócenie oferty ślubnej jaki i przedstawienie oferty na usługi graficzne i fotografie produktową. Także zapraszam od razu na stronę do zapoznania się z nowymi ofertami i cennikami i oczywiście na sesje  :D

 

A jakie mam postanowienia noworoczne ???

Chciałabym Was raz na tydzień raczyć nowym wpisem na moim blogu :D

Script logo