SESJA CIĄŻOWA PIĘKNĄ PAMIĄTKĄ

Czerwiec … magiczny miesiąc gdzie wszystko budzi się do życia. Pąki kwiatów rozkwitają pełnią barw, zieleń trawy onieśmiela a ptaki dają upust swoim  uczuciom i zachwycają swoim śpiewem.  Miesiąc czerwiec obfituje też w nowe narodziny :D Wiele moich klientek właśnie na czerwiec ma rozwiązanie. Więc kiedy na kalendarzu pojawił się kwiecień, był to najwyższy czas, żeby pomyśleć i zrealizować sesję ciążową. 
Uważam, że jest to przepiękna pamiątka, magiczny czas obfitujący w emocje. Kobieta w ciąży jest piękna !!! Śmiejemy się często z brzuszkowymi modelkami, że jest to sesja, gdzie nie muszą wciągać brzucha hahahahaha. I bardzo dobrze bo Ja tak bardzo lubię eksponować Wasze krągłości, pokazywać Waszą zmysłowość i kobiecość .

 

W ostatnim tygodniu miałam dwie jakże różne sesje ciążowe z Asią i Markiem oraz Anią. Sesja Asi i Marka była pełna miłości i zaufania widocznego w każdym geście tej pary. Robiliśmy zdjęcia w studio a później przenieśliśmy się na plener. Pogoda była cudna, świeciło piękne słońce (choć nie do końca lubię je przy zdjęciach) i było ciepło .. jak na 1 kwietnia J
Podczas przejażdżki rowerowej, którą miałam kilka dni przed ich sesją, przed oczami wyrosła mi mala konstrukcja z drewna.  Jak tylko ją zobaczyłam, od razu pomyślałam o Asi i Marku. Było  wyśmienicie ….
Sesja Ani była od początku do końca zrealizowana w studio. Ania, mama dwójki chłopców, trzeci w drodze, bardzo żałowała, że przy poprzednich ciążach nie zrobiła sesji, dlatego tym razem nie mogła nie zrealizować  takiej pamiątki. Kiedy do mnie zawitała, w drzwiach stanęła mi drobniutka, uśmiechnięta istota z brzuszkiem :D Od razu złapałyśmy odpowiednią nić porozumienia a sesja potoczyła się błyskawicznie. Kilka odsłon Ani pokazuje że w ciąży jest się piękną, zmysłową ale dalej zostaje się tą matką wariatką, która życie bierze na wesoło i z przymrużeniem oka. Uśmiałyśmy się do łez  …. a efekty pracy z obiema dziewczynami ( i Markiem) oceńcie sami :D
Makijaż do sesji wykonała moja niezawodna Celinka z Facelove - makijaż permanentny, okazjonalny i stylizacja rzęs (www.facelove.pl)

Script logo